Styrelsen

Ordförande

Kontakt mot SWeiK
Torbjörn Månsson
Holländargatan 40
11359 Stockholm.
072-7326068
torbjoern.maansson@gmail.com
 

Vice  Ordförande

Nicke Niklasson
Gröndalsvägen 16
38750 Köpingsvik 
070-5816776 
nicke@scubas.se

Sekreterare

Helena Lyckoskog
Klevhult 5
44194 Alingsås
0723-002600
helena.lyckoskog@lfskaraborg.se

Kassör

Anders Beskow
Allégatan 16
61931 Trosa
070-2021524
anders.beskow@telia.com

Ledamot

Webbansvarig, kontakt mot SBnK
Kjell Lundberg
Forsavägen 7
820 65 Forsa
0708-235254
kjell.e.lundberg@hudiksvall.st

Ledamot

Viltspårsansvaig
Magnus Löfgren
Vamsta 140 
83498 Brunflo
070-5186902
magnuslofgren1234@outlook.com

Ledamot

Ansvarig jaktaktivitetskommittén, webbansvarig och ansvarig för facebooksidan. Sitter även med i arbetsgruppen för utställningskommittén.

Tina Gavling
Björsbovägen 121
42491 OLOFSTORP
0732-317449
tina@kungligahundar.se

1:e suppleant

Catherine Gyllenbrandt
Sandnäset 418
97594 Luleå
0705214630
catherine.gyllenbrandt@gmail.com

2:e suppleant

Thorbjörn Rubin
Södra Stavsudda 311
130 42 Stavsudda
0700-156426
escapegroup@icloud.com

Jaktprovsansvarig (utom styrelsen)

Marie Nylander,
Vall Smiss 306
621 93 Visby
0498-26 61 16 eller 070-766 18 43 
eirams@telia.com